توضیحات

یکی از کاملترین و بهترین پاورپوینت های آماده ارائه شده توسط سایت ما می باشد . در این پاورپوینت که شامل 35 اسلاید می باشد به بررسی تکنولوژی RFID پرداخته شده است . این پاورپوینت با ظاهری بسیاز ساده و شکیل برای ارائه درس شیوه ارائه مطالب گفتاری و نوشتاری رشته کامپیوتر نرم افزار مقطع کارشناسی (لیسانس) آماده شده است . از ویژگی های این پاورپوینت میتوان به توضیح مفضل در مورد این تکنولوژی اشاره کرد همچنین تمامی اسلاید های این پاورپوینت دارای انیمیشن های به جا و زیبا نیز می باشد .

بخشی از پاورپوینت :

امروزه ضرورت شناسايی خودکار عناصر و جمع آوری داده مرتبط به آنان بدون نياز به دخالت انسان جهت ورود اطلاعات در بسياری از عرصه های صنعتی ، علمی ، خدماتی و اجتماعی احساس می شود . و از طرفی هم در پاسخ به اين نياز تاکنون فناوری های متعددی طراحی و پياده سازی شده است که ما میخواهیم به آشنایی با یکی از بهترین نوع آنها بپردازیم.
به مجموعه ای از  فناوری هایی که از آنها برای شناسايی اشياء ، انسان و … توسط ماشين استفاده می گردد ، شناسايی خودکار(Automatic Identification)  و يا به اختصار  Auto Idگفته می شود . هدف اکثر سيستم های شناسايی خودکار ، افزایش کارآيی ، کاهش خطا هنگام ورود اطلاعات  و آزاد سازی زمان کارکنان برای انجام کارهای مهم تر است .
فناوری هایی که به این موضوع پرداخته اند و عبارت اند از: کدهای ميله ای ، کارت های هوشمند ، تشخیص صدا ، برخی فناوری های بيومتريک ،OCR  (optical character recognition) وRFID  (radio frequency identification).

سرتیتر های بررسی شده در این پاورپوینت عبارتند از :

 

تمام اصول ارائه در این پاورپوینت رعایت شده است به طوری که در این پاورپوینت ابتدا موضوع مشخص و سپس پیش گفتار و توضیحات در مورد موضوع و در آخر نتیجه گیری رعایت شده است .

 

همچنین این ارائه دارای منابع و مآخذ معتبر نیز می باشد که در پایان داکیومنت ذکر شده است .

قسمتی از فایل داکیومنت

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.