توضیحات

یکی از کاملترین و بهترین پاورپوینت های آماده ارائه شده توسط سایت ما می باشد . در این پاورپوینت که شامل 35 اسلاید می باشد به بررسی تکنولوژی RFID پرداخته شده است . این پاورپوینت با ظاهری بسیاز ساده و شکیل برای ارائه درس شیوه ارائه مطالب گفتاری و نوشتاری رشته کامپیوتر نرم افزار مقطع کارشناسی (لیسانس) آماده شده است . از ویژگی های این پاورپوینت میتوان به توضیح مفضل در مورد این تکنولوژی اشاره کرد همچنین تمامی اسلاید های این پاورپوینت دارای انیمیشن های به جا و زیبا نیز می باشد .

بخشی از پاورپوینت :

امروزه ضرورت شناسايی خودکار عناصر و جمع آوری داده مرتبط به آنان بدون نياز به دخالت انسان جهت ورود اطلاعات در بسياری از عرصه های صنعتی ، علمی ، خدماتی و اجتماعی احساس می شود . و از طرفی هم در پاسخ به اين نياز تاکنون فناوری های متعددی طراحی و پياده سازی شده است که ما میخواهیم به آشنایی با یکی از بهترین نوع آنها بپردازیم.
به مجموعه ای از  فناوری هایی که از آنها برای شناسايی اشياء ، انسان و … توسط ماشين استفاده می گردد ، شناسايی خودکار(Automatic Identification)  و يا به اختصار  Auto Idگفته می شود . هدف اکثر سيستم های شناسايی خودکار ، افزایش کارآيی ، کاهش خطا هنگام ورود اطلاعات  و آزاد سازی زمان کارکنان برای انجام کارهای مهم تر است .
فناوری هایی که به این موضوع پرداخته اند و عبارت اند از: کدهای ميله ای ، کارت های هوشمند ، تشخیص صدا ، برخی فناوری های بيومتريک ،OCR  (optical character recognition) وRFID  (radio frequency identification).

سرتیتر های بررسی شده در این پاورپوینت عبارتند از :

 

تمام اصول ارائه در این پاورپوینت رعایت شده است به طوری که در این پاورپوینت ابتدا موضوع مشخص و سپس پیش گفتار و توضیحات در مورد موضوع و در آخر نتیجه گیری رعایت شده است .

 

همچنین این ارائه دارای منابع و مآخذ معتبر نیز می باشد که در پایان داکیومنت ذکر شده است .

قسمتی از فایل داکیومنت

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پاورپوینت آماده بررسی تکنولوژی RFID به همراه داکیومنت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *