معرفی برترین و بهترین اپلیکشن های ویرایش و ادیت عکس 2020

در حال حاضر برنامه ها و اپلیکیشن های زیادی در این زمینه در استور های بزرگ اپلیکشن نظر گوگل پلی (google play ) موجود می باشد که هر کدان دارای ویژگی های مثبت و منفی متعددی می باشند و کاربران بسته به نیاز خود میتوانند از آن ها استفاده کنند . اما مسئله و نکته مهم استفاده از پرکاربردترین آنها می باشد به این شکل که بهتر است ببسته به نیاز خود یک اپلیکشن روی گوشی اندرویدی و یا آیفون خود ننصب کنیم که همه نیاز های ما را برطرف نماید .

در حال حاضر اپلیکیشن های متعددی در این زمینه وجود دارند که ما در این مقاله به معرفی بهترین های آن ها می پردازیم :

snapseed

از بهترین اپلیکشن های ادیت عکس (ویرایش عکس) می باشد که بعد از گذشت چند سال از ارائه آن همچنان در رده ی محبوب ترین برنامه های ادیت عکس در میان کاربران می باشد . شرکت سازنده این اپلیکشن هر از مدتی بروزرسانی انجام داده تا مشکلات موجود این اپلیکشن از بین رفته و امکانات جدید به آن اضافه نماید . این اپلیکشن دارای نمره 4.6 از 5 می باشد .

Photo Editor Pro

دومین اپلیکیشنی که در این پست قصد معرفی اونو داریم photo editor pro هستش که از امکانات زیادی برخوردار هست و تقریبا تمام نیاز های عکاسی شما را فراهم می کنه . این اپلیکشن نمره 4.7 از 5 رو در گوگل پلی از سوی کاربران دریاف کرده و به یکی از محبوب ترین اپلیکشن های ادیت و ویرایش عکس نزد کاربران تبدیل شده است .

PicCollage – Holiday Photo Grid & Story Editor

از دیگر اپلیکشن های محبوب در زیمنه ویرایش و افک دهی به عکس می توان به این اپلیکشن اشاره کرد . این برنامه علاوه بر ویژگی هایی نظیر فیلتر های گوناگون ، دارای امکاناتی جهت ویرایش و ساخت عکس برای استوری ایستاگرام نیز می باشد که از این جهت بین افردی که از شبکه های اجتماعی نظیر ایستاگرام استفاده می نمایند بسیار محبوب شده است . کاربران به این اپلیکشن در گوگل پلی امتیاز 4.6 از 5 را داده اند

Pixlr – Free Photo Editor

از دیگر اپلیکشن های محبوب با قابلیت بالا جهت ویرایش عکس محسوب می شود . این برنامه دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد و با فیلتر ها و روتوش های مخصوص خود میتواند ابزار مناسبی جهت ویرایش عکس برای کاربران محسوب شود . این اپلیکشن نمره 4.4 از 5 را در میان کاربران دیافت نموده است .