در این مقاله سعی داریم پیام رسان های ایرانی را معرفی کرده تا شما بتوانید از بین آن ها بهترین پیام رسان ایرانی را پیدا کرده و در مواقع لزوم استفاده نمایید .

پیام رسان سروش

پیام رسان سروش

از محبوب ترین پیام رسان ها در میان پیام رسان های ایرانی می باشد که در هنگام قطعی اینترنت میزان کاربر آن بالا رفت . در واقع این پیام رسان پرمخاطب ترین پیام رسان ایرانی محسوب می شود .در واقع این پیام رسان یک کپی بسیار عالی از پیام رسان محبوب تلگرام می باشد . و تا حد زیادی توانسته نیاز های کاربران را رفع کند . برای دانلود و استفاده از این پیام رسان می توانید به بازار ، مایکت و یا سایت خود این پیام سان به نشانی زیر مراجعه کنید :
https://soroush-app.ir/

پیام رسان ایتا

پیام رسان ایتا

دومین پیام رسان محبوب از نظر تعداد کاربر در ایران می باشد که امکاناتی مشابه امکانات پیام رسان سروش را دارد . می توانید از این پیام رسان در مواقع قطعی نت استفاده کنید . برای استفاده از این پیام رسان نیز می توانید از یکی از استور های ایرانی مانند مایکت ، بازار و یا سایت اصلی خود این پیام رسان استفاده کنید :

https://eitaa.com/

پیام رسان ایرانی بله

پیام رسان بله

سومین پیام رسان محبوب ایرانی “بله” نام دارد که همانند تلگرام دارای کانال و گروه و … می باشد . سرعت مناسبی را داراست و تاکنون به مرز 500.000 کاربر رسیده است . برای دانلود این پیام رسان نیز می توانید به یکی از استور های اپلیکشن موجود در نت مراجعه کرده و یا به سایت خود این پیام رسان مراجعه نمایید .

https://bale.ai/

پیام رسان بومی آی گپ Igap

پیام رسان ایرانی گپ

در واقع به این پیام رسان میتوان رتبه چهارم را در بین پیام رسان های ایرانی داد . دارای سرعت مناسب می باشد و همانند تلگرام دارای کانال و گروه و … می باشد . برای دانلود این پیام رسان به مایکت ، بازار و یا سایت اینترنتی خود پیام رسان مراجعه کنید

https://gap.im/